הנחות מיוחדות לעובדי בר אילן בביטוחי רכב ודירה בבדיקת סימולטור של 12 חברות ביטוח

מרבית הציבור אינו מודע לתשלומי הביטוחים הכפולים והמיותרים שאותם הוא משלם מידי חודש. דוח ביטוחי והמלצת מומחה תעזור לכם להבין כמה כסף תוכלו לחסוך מידי חודש.

לבדיקת זכאות חינמית לעובדי בר אילן ובני משפחותיהם נא למלא:

איך זה עובד?

נרשמים -ממלאים שאלון התאמה.
מקבלים מידע - בתוך שעות ספורות מומחה יצור איתך קשר וירכז עבורך את כל המידע.
חוסכים - לאחר ניתוח המידע ונתונייך האישיים תשלח אלייך הצעה לחסכון כספי מיידי.

התאמה לרפורמות
משרד האוצר דואג להוציא מידי תקופה רפורמות השוות לכם המון כסף. לדוגמא: רפורמת ביטוחי הבריאות, רפורמת ביטוחי החיים ורפורמת תאונות אישיות. 

הנחות
ביטוח ללא הנחות עלול להעלות את מחיר הביטוח במאות ואף אלפי שקלים נוספים, כשהצטרפתם לביטוח קיבלתם מחיר נהדר. ומאז המחיר קפץ פלאים

ביטוחים מיותרים
עלולים לייקר את הביטוח עליו אתם משלמים בעשרות אחוזים, התאמה לפי דרישה ומיפוי ביטוחי לפי "צורך" זהו כלל ברזל עבור חסכון כספי 

לבדיקה מהירה של כל סוגי הביטוחים הקישו על הכפתור למטה והתחילו לחסוך

אתר זה מופעל באמצעות חברה פרטית ומיועד לתת שירות לאלו הרוצים לבצע בדיקת ביטוחים מקצועית שתעשה ע"י גורם מקצועי יסודי ומוסמך. יש לעיין ב:

\

תנאי שימוש באתר

" "תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. קדימון אתר "השוואת ביטוחי בריאות" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר שיווקי עבור עסק פרטי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
 2. בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. קניין רוחני.
 3. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר " השוואת ביטוחי בריאות " ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר " השוואת ביטוחי בריאות " בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 4. תוכן האתר אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.
 5. קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.
 6. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של " השוואת ביטוחי בריאות " ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3 (למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 7. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר " השוואת ביטוחי בריאות " כמו כן ידוע ומוסכם על גולשי האתר שהמידע שהם מוסרים נמסר מרצונם החופשי, ומועבר לבקשתם לצד ג לצורך מתן שירות "בדיקת התיק הביטוחי"
 8. מפעיל האתר איננו אחראי לביצוע הליך בדיקת הביטוחים של נותן השירות (בעל הרשיון) ואין הוא אחראי לכל נזק במישרין או בעקיפין שנגרם למשתמש כתוצאת מהתקשרות בין המשתמש לסוכן/חברת הביטוח.
 9. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.
  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 10. "אני מאשר ומסכים כי המידע שמסרתי ו/או ייאסף אודותיי במסגרת התקשרותי עם עמית מור, יישמר במאגר המידע של האתר המשמש בין היתר לצורך ניהול וייעול השירות והקשר עמי, לצורך ניהול מאגר הלקוחות, לצרכים תפעוליים, שיווקיים, סטטיסטיים, ומסחריים, לרבות עיבוד, ניתוח ואפיון המידע, וכן לשם דיוור ישיר של עדכונים, הצעות, הטבות, ולשם מימוש המטרות לעיל, על-פי חוק. ידוע לי כי לא חלה עלי חובה חוקית למסור את המידע ומסירתו הינה מרצוני ובהסכמתי לצורך המטרות המנויות לעיל."
 11. למען הסר ספק השירות שניתן מאתר השוואת ביטוחי בריאות ניתן באמצעות נותני שירות חיצוניים חברות וסוכנויות ביטוח.

מטרתנו היא להביא מידע מדויק ואמין לגבי המוצרים והשירותים המפורסמים באתר., אנו מביאים לידיעתכם כי קיימת זיקה כספית בין אתר השוואת ביטוחי בריאות לבין המפרסמים באתר. לפיכך, מידע הנמסר באתר זה נמסר לצג שלישי ונכונות המצגים מצדו אינן ידועות לנו ואינן בשליטתנו ואיננו מתחייבים על בדיקת נאותות הדברים טרם פרסומם ע"י צד ג, כמובן שצוות השוואת ביטוחי בריאות עושה את מירב המאמצים להביא את המוצרים ונותני השירות האיכותיים והטובים ביותר שניתן'.

לשאלות,טענות,פידבקים או בקשה להסרה מרשימת דיוור ניתן לשלוח מייל   לכתובת infomor.ins@gmail.com